Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Güngören ilçesinde bulunan Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Mareşal Çakmak Mh. Soğanlı Cd. No:72 adresinde bulunan Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (212) 505-9876 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

2012 senesinde İstanbul Güngören’de 1000 m² alanda 15 ünite ve ameliyathanesi ile kurulan hastanemiz, 7 gün 24 saat Oral Diagnoz, Dental Radyoloji Ünitesi, Panaromik Röntgen ve RVG, Pededonti, İmplanoloji, Ortadonti, Endedonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi, Konservatif Diş Tedavisi, Sterilizasyon, Dental Lazer Klinikleri ve Genel Anestezi birimi ile ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Hastanemiz, genç ve dinamik bir ruh ile diş hekimliğinde en iyiyi arayan, araştırmacı, bilgili, diş hekimliğinde çağdaş bir tedavi anlayışının hakim olması gerektiğine inanan ve bunları uygulayan bir kuruluştur.

Kadromuzla diş hekimliğinin tüm branşlarında en son teknoloji ve bilimsel veriler kullanılarak kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı temel prensibimizdir. Yüksek tedavi standartlarını ilke edinip başarıyla uygulayan, hastalarımızın tüm ağız ve diş sağlığı gereksinimlerini karşılayıp, tüm bu özellikleri ile referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olma hedefimiz ışığında sürekli olarak çalışmaktayız.

Hizmet kalitemizin sürekli olarakliği ve kurumsal hedeflerimizi devam ettirirken, bize güvenerek sağlıklarını emanet eden hastalarımızla ilişkilerimizi en sıcak halleriyle korumaya özen göstermekteyiz. Bizim için ‘güven’ ve ‘insan’ etkenleri başarıya ulaşmada temel referanslarımızdır.

  • Pedodonti
  • Dental Radyoloji
  • İmplant
  • Periodontoloji
  • Porselen Kaplamalar
  • Endodonti
  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ortodonti
  • Beyazlatma

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Güngören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (212) 505-9876

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Mareşal Çakmak Mh. Soğanlı Cd. No:72

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: www.dishane.com

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Özel Dişhane Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir