Özel Doğan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Doğan Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunan Özel Doğan Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Ziya Gökalp Cad. No:2 adresinde bulunan Özel Doğan Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 624-3434 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Doğan Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Doğan Diyaliz Merkezi, Doğan Hastanesi bünyesinde hemodiyaliz hizmeti sağlamaktadır.

Doğan Diyaliz Merkezi ferah, temiz bir ortamda Hepatit C, Hepatit B ve Hepatitsiz hastalara ayrı ayrı salonlarda işinde uzman ve sertifikalı doktor, hemşire ve personeliyle hizmet sağlamaktadır. Doğan Diyaliz Merkezinin amacı hastalarımıza sorunsuz bir ortamda, sessiz, ev sıcaklığında ulaşım problemi yaratmadan, ileri teknoloji ürünü cihazları ve laboratuvarıyla dünya standartlarında hizmet üretmektedir. Hastalarımızla ve aileleriyle yakın, sıcak, birebir ve sürekli olarak iletişim içinde en son yenilikleri içeren etkin tedavi olanakları sunulurken, diyetlerine uygun sağlıklı beslenme olanağı da sunulmaktadır. Ayrıca diyaliz nasıl tedavi edileceği gören tüm hastalarımıza psikolojik danışmanlık hizmeti de sürekli olarak verilmektedir. Tam teşekküllü Doğan Hastanesi’nin 7 gün 24 saat himayesiyle diyaliz yapılan nadir merkezlerden olup, Emekli Sandığı, SSK, Devlet Memuru hastaları hiç bir ücret ödemeden bu hizmetten yararlanmaktadır.

Hastalarımızın transferleri merkezimizden eve, evden merkezimize eğitimli personellerimiz aracılığıyla özel donanımlı hasta transfer araçlarımızla ücretsiz olarak yapılmaktadır. Diyalize giren ve diyalize girmek üzere olan yeni hastalarımıza her türlü muayene, tahlil ve hastalığı ile ilgili bilgilendirme, katater takma işlemleri, fistül ameliyatları hususunda işinde uzman uzman hekimlerce başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Özel Doğan Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Doğan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Doğan Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Doğan Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Doğan Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Doğan Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Doğan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Doğan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 624-3434

Özel Doğan Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Doğan Diyaliz Merkezi Adresi:  Ziya Gökalp Cad. No:2

Özel Doğan Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Doğan Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.dogandiyalizmerkezi.com

Özel Doğan Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Doğan Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir