Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Abdullah Cevdet Sokak No:9 adresinde bulunan Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (312) 439-2811 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Nisan 2007’de hizmete açılan Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, modern tıbbın gerektirdiği tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon donanımı ve yeni tedavi yaklaşımları ile Ankara’nın en kapsamlı merkezleri içindedır. Merkezimizin ilk hedefi olan hasta sağlığı ve tatminiyetine ulaşmak maksadıyla modern tıbbın tüm olanakları ile ekibimizin bilgi ve tecrübeleri hastalarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Yönetmeliklerce gösterilen standartlarda Doktor Muayene Odaları, Bekleme Salonu, Özel Amaçlı Egzersiz Salonu, Nörolojik ve Ortopedik Rehabilitasyon Amaçlı Egzersiz Salonları ve tam donanımlı El Rehabilitasyon Ünitesi’nden bir araya gelmektedir. Merkezimizde Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerince tespit edilen ölçülerden daha büyük ve rahat toplam 37 adet tedavi odası bulunmaktadır. Hasta sağlığı ve tatminiyetini sağlamak maksadıyla tasarlanan merkezimiz VIP odaları, sedye asansörü, hastaların anatomik formuna uygun olarak ayarlanabilen özel yatakları, kafeterya, servis ile ulaşım ve otopark hizmetleri ile güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir sağlık kuruluşudur. Modern cihazlarla donatılmış, yönetmeliklerce gösterilen standartlarda Merkezimizde; elektro-terapi cihazları için uygun elektrik sebekesi, jeneratör sistemi, ısıtma- soğutma ve merkezi yayın sistemi bulunmaktadir.

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Üroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (312) 439-2811

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Abdullah Cevdet Sokak No:9

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: ducefiziktedavi.com

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir