Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade, İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade ile ilgili detaylar. Mahir İz Caddesi No:7 Capitol Karşısı adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade Hakkında

Dünyagöz Hastaneleri Grubu Etiler, Feneryolu ve Ataköy’den sonra 4. şubesi olan Altunizade 2006 senesinde hizmete girmiştir. 6500 m2 kapalı alana sahip olan Dünyagöz Altunizade, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan işinde uzman medikal kadrosu ve günde 250 muayene, 80 ameliyat kapasitesiyle sizlere dünya standartlarında göz sağlığı hizmeti sağlamaktadır

Dünyagöz Altunizade 110 personeli ile 365 gün 24 saat hizmetine kesintisiz devam etmektedir. Son teknolojiye sahip tetkik, muayene ve ameliyat ekipmanlarıyla donatılan Dünyagöz Altunizade modern mimarisi ile konuklarına klasik Dünyagöz konforunu yaşatmaktadır.

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade adresi: Altunizade, Mahir İz Cd. No:7, 34662 Üsküdar/İstanbul

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Altunizade Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir