Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara ile ilgili detaylar. Tunus Caddesi No:28 Kavaklıdere adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara Hakkında

Dünyagöz Grubu, 13’üncü ve en büyük hastanesini Ankara’nın ve tüm Anadolu’nun hizmetine açtı. Büyüyen yapısı ile Dünyagöz, Türkiye’nin gözlerine ışık olmaya devam etmekte.

Ankara’nın en mühim caddelerinden Tunus Caddesi’nde bulunan 18 katlı akıllı binası, son teknolojisi ve 15. 000 m2’lik geniş alanı ile dünyanın en büyük göz hastanesi olan Ankara Dünyagöz, gözün tüm branşlarında işinde uzman medikal kadrosu ile hizmet vermekte.

Hastanede, lazer ve genel ameliyathanelerden, hastalıkların teşhisinde oldukça önem taşıyan tetkik cihazlara kadar tüm donanım dikkatle hazırlandı. Gözün alt branşları için ayrı departmanların bulunduğu Ankara Dünyagöz’de, hastaların yaş gruplarına ve hastalıklarına özel dizayn edilen katlar yer alıyor.

Dünyagöz, VIP hizmetlerini Ankara’veya taşıdı. Ankara hastanede VIP hizmet almak isteyen hastalar için, hasta odalarından muayene odalarına kadar her türlü ihtiyaç düşünüldü. Hastanede, dünya yemeklerinin sunulduğu restoranlar, vale hizmeti, ücretsiz wireless internet ulaşım hizmeti yer alıyor.

Mimarisindeki değişiklik ve sunulan hizmet değeriyle hastaneden fazla 7 yıldızlı otel konforuna sahip Ankara Dünyagöz, teknoloji, teknik donanım ve hekim kadrosu ile hastalarına en müthiş hizmeti sunmayı planlıyor. Başkentlilerin yoğun ilgi gösterdiği Dünyagöz Ankara’dan öncelikli randevu alabilmek için online randevu talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara adresi: Kavaklıdere, Tunus Cd. No: 28, 06700 Çankaya/Ankara

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort