Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy ile ilgili detaylar. Zeytinlik Mah. Sahilyolu Cad. No:18 Ataköy adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy Hakkında

Dünyagöz Hastanesi’nin Ataköy’de 3 Haziran 2004’te hizmete giren 5 yıldızlı konfora sahip 12000 m2’lik yeni “akıllı” binasında 3000 m2’lik ameliyathane katı, 5 ameliyathane, 42 hasta ve 20 muayene odası ile Dünyanın en büyük göz sağlığı merkezi unvanını almıştır. Günde 435 muayene, 113 ameliyat kapasiteli Dünyagöz Ataköy’de işinde uzman medikal kadro ve sektörde birden çok başarılara imzalar atmış özel eğitimli profesyonel personeller görev yapmaktadır. Dünyagöz Ataköy 365 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir.

Ataköy hastanemiz; Gözün tüm branşlarında, akademik kariyer sahibi medikal kadrosu ve çağdaş teknolojik donanımı ile hastalarımızın gözlerine ışık olmaktadır. Dünyagöz Grubu’nun 4. merkezi olan hastanede 8 tane özel oda, kafeterya, konferans salonu, çocuk parkı, ibadethaneler ve mini golf sahası mevcuttur.

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy adresi: 1. Kısım Mahallesi, Rauf Orbay Cd. No:8, 34158 Bakırköy/İstanbul

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Ataköy Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir