Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler ile ilgili detaylar. Nispetiye Cad. Yanarsu Sok. No :1 Etiler adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler Hakkında

Yüksek teknolojisi, VIP hizmet kapasitesi, uzman kadrosu, boğaz manzaralı odaları, çevre düzenlemesi, alt yapısı, vale hizmetleri ile Dünyagöz Etiler, hastalarını 7 Yıldızlı sağlık hizmeti ile tanıştırıyor.

Etiler Dünyagöz 11 katlı akıllı binası ile 14000m2 kapalı alanda hizmet vermekte. Binada 27 muayene odası, boğaz ve doğa manzaralı 50 hasta odası ve son teknoloji ile donatılmış 10 ameliyathane hastaların hizmetine sunuluyor. Etiler hastanemizde ameliyathaneler için 1800m2’lik alan ayrılmıştır. Lazer ameliyatları için düzenlenmiş 3 özel ameliyathane bulunmaktadır. Günde 550 muayene ve 150 ameliyat kapasitesine sahip hastane içinde yapılan tüm tetkik ve muayenelerde dünya çapındaki en son sistem cihazlar kullanılıyor.

Göz alanında tüm branşlar için ayrı departmanların bulunduğu hastanede çocuk hastalar unutulmadı. Çocuklarınızın tüm ihtiyaçları düşünülerek dekore edilen Etiler- Dünyagöz’de çocukların tedavi olurken iyi vakit geçirmesini sağlayacak oyun odalarının bulunduğu bir özel kat yer alıyor. Mimarisindeki değişiklik ve sunulan hizmet sizi o kadar etkileyecek ki hastanede olduğunuzu unutup size sunulan 7 yıldızlı otel konforunun tadını çıkaracaksınız.

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler adresi: Etiler, Etiler Mahallesi Hisar Üstü Nispetiye Caddesi, Yanarsu Sk. No:1, 34337 Beşiktaş/İstanbul

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Etiler Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir