Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu ile ilgili detaylar. Bağdat Cad. No:150 Feneryolu adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu Hakkında

Dünya Göz Hastanesi yoğun ilgi ve talep üzerine ikinci göz sağlığı merkezini 2001 senesinde İstanbul’un Anadolu Yakasında Bağdat Caddesi üzerinde hizmete sunmuştur. Gözün tüm branşlarında, ülkeler arası işinde uzman uzman hekim kadrosuyla dünya standartlarında göz sağlığı hizmeti veren Dünyagöz Feneryolu en son teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Dünyagöz’ün diğer merkezlerinde olduğu gibi Dünyagöz Feneryolu da modern dekorasyonu ile hastalarına son derece rahatlatıcı bir ortam sağlamaktadır.

Dünyagöz Hastaneleri’nin çağdaş teknolojik tetkik cihazlarının tamamını Kadıköy’de hizmete sunan merkezimiz, 6 muayene odası ile günlük 130 muayene, 35 lazer cerrahi operasyonu kapasitelidir.

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu adresi: Feneryolu, Bağdat Cd. No: 150, 34726 Kadıköy/İstanbul

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Feneryolu Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir