Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören, Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören ile ilgili detaylar. Güçlükaya mah. Kızlarpınarı cad. No:7 adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören Hakkında

Gözün tüm branşlarında sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çözüm getiren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Ankara’daki üçüncü adresi Dünyagöz Keçiören ile 2015 senesinin Aralık ayından bu yana hizmetinizde.

Modern binası, işinde uzman medikal kadrosu, güler yüzlü personeli ile Dünyagöz Keçiören, gözün tüm branşlarında, son teknoloji ürünü cihazlarla teşhis ve tedavi hizmeti sağlamaktadır.

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören, Ankara ili Keçiören ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören adresi: Güçlükaya, Kızlarpınarı Cd. No:7, 06310 Keçiören/Ankara

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören resmi web sitesi: www.dunyagoz.com.tr

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir