Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun Telefon Numarası ve Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun, Samsun ilimizin İlkadım ilçesinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun ile ilgili detaylar. 19 Mayıs Mah. Doktor Kamil Cad. No:6 adresinde bulunan Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun kurumuna 4444469 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun Hakkında

Dünyagöz, Eylül 2011’den bu yana Karadeniz Bölgesi’nin eğitim, sağlık, sanayi, ticaret, ulaşım ve ekonomi yönünden en gelişmiş ve en büyük, bunun yanı sıra tek Büyükşehir Belediyesi’ne sahip ili olan Samsun’da tüm Karadeniz’in hizmetinde. Dünyagöz’ün tüm şubelerinde olduğu gibi Samsun şubesinde de gözün tüm branşlarında, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan kuvvetli hekim kadrosuyla ve dünya ile entegre teknolojik altyapısıyla hizmet veriliyor.

Hastanemiz havalimanına 25 km, otogara 6 km uzaklıktadır. Havalimanından geliş için, Havaalanı çıkışından sağa dönüp Samsun istikametine doğru D010 devlet yoluna girip Cumhuriyet meydanına kadar ilerleyin, meydandan sola dönüp Polis evine kadar ilerleyin. Hastameniz, Polis evinin karşı içinde bulunmaktadır. Otogardan geliş için ise Vatan caddesinden sonra Ankara Bulvarı’na girin, Barış Bulvarı’na varıp 100.yıl Bulvarı’na inin. Sağa dönüp 20 m sonra sola dönün. 19 Mayıs Bulvarı’ndan meydana inin. Meydan ışıklarından sağa dönüp Polis evine doğru ilerleyin. Hastanemiz, Polis evinin karşı içinde bulunmaktadır.

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun, Samsun ili İlkadım ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun Telefon Numarası

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun telefon numarası:  4444469

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun Adresi

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun adresi: 19 Mayıs, Dr. Kamil Cd. No:6, 55030 İlkadım/Samsun

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun Web Sitesi

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun resmi web sitesi: www.dunyagoz.com

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun Nasıl Gidilir? Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir