Özel Duru Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Duru Diyaliz Merkezi, Kayseri ilimizin Kocasinan ilçesinde bulunan Özel Duru Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Yenidoğan mah. Matbaacılar sitesi 2. Blok No:29 adresinde bulunan Özel Duru Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (352) 332-5453 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Duru Diyaliz Merkezi Hakkında

Duru Diyaliz Merkezi olarak amacımız uzmanlaşmaya vardığımız alanda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden açık dürüst ve güvenilir tedavi hizmeti vermek hastalarımıza uzman kadro ve en son teknolojik cihazlarla dünya standartlarında hizmet sunmak, hasta ve çalışan tatminiyetini önde tutan kaliteli hizmeti amacı olan öncü bir kuruluş olmaktır.

Özel Duru Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Duru Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Duru Diyaliz Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Duru Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Duru Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Duru Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Duru Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Duru Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (352) 332-5453

Özel Duru Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Duru Diyaliz Merkezi Adresi:  Yenidoğan mah. Matbaacılar sitesi 2. Blok No:29

Özel Duru Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Duru Diyaliz Merkezi Web Sitesi: durudiyaliz.net

Özel Duru Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Duru Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir