Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Avcılar ilçesinde bulunan Özel Düzey Göz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Cihangir Mh. Sulukuyu Sk. No:1 adresinde bulunan Özel Düzey Göz Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 422-4848 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Hakkında

Yönetim Kurulu Başkanımız Op.Dr.Mustafa Karakoç 2006 senesinde uzun seneler tıp alanında edindiği tecrübeler ışığında bir girişimde bulunarak Düzey Göz Merkezi’ni halkın hizmetine açmıştır.

Avcılar E5 yolu üzerinde hizmet veren Düzey Göz Merkezi’nin, Atatürk Havalimanı’na, çevre yollarına, metrobüs hattına yakın olması yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarımız için de ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Merkezimiz hekimleri hastalarımızı, teknolojik cihazlardan faydalanarak, etik değerlerden ödün vermeden, doğru tanı ve tedavi metotlarıni uygulamaktadır. İnsan sağlığını her şeyin üzerinde tutan bir hizmet anlayışıyla, her biri alanlarında uzman hekimler, emeğini, sevgisini ortaya koyan en üst düzeydeki yöneticisinden tüm çalışanlarına kadar, çağdaş, güvenilir, hasta tatminiyetini önemseyen yapımızla; her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içinde olduk.

Çok kısa süre içinde kalite anlayışımız, tam gün çalışan, işinde uzman kadromuz ve halkımızın sürekli olarak gittikçe artan ilgisi ile daha da güçlendiğimizi biliyoruz. Düzey Göz Merkezi olarak, hasta güvenliğini sağlamak ve hizmet değerini yükseltmek hedefimizdir. Merkezimiz çalışanları olarak, hasta ve hasta yakınlarını anne, baba veya çocuğumuz gibi ailemizden biri kabul eder ve gelen herkesi ilgi, sevgi, güler yüz ve hürmet ile karşılarız. Onların rahat etmesi için her zaman gerekeni yapmaya çalışırız. Merkezimizde hastalarımızın teşhis ve tedavi sırasında aldığı sağlık hizmetinin hijyenik, güvenilir ve kaliteli olmasına dikkat edilmektedir.

Hastalarımız, başka bir kuruluşa ihtiyaç duymadan, göz ile ilgili teşhis, tedavi, tetkik ve ameliyatlarını geniş hizmet yelpazesiyle hizmet veren Merkezimizde gerçekleştirebilmektedirler. Hizmetlerimizi daha kapsamlı kitlelere sunabilmek maksadıyla Merkezimizde, özel sigorta kuruluşları, bankalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu mensuplarına hizmet verilmektedir. Merkezimizde, polikliniklerimiz ve tetkik odalarının bunun yanında, göz ameliyatları için özel dizayn edilmiş hepa filtreli ameliyathanemiz bulunmaktadır.

Düzey Göz olarak bugünü bir önceki günden daha iyiye götürmek bilinciyle yolumuza devam edeceğiz.

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Düzey Göz Tıp Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (212) 422-4848

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Adresi

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi adresi: Cihangir, Sulukuyu Sk. No:2, 34310 Avcılar/İstanbul

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi resmi web sitesi: duzeygozmerkezi.com.tr

Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort