Özel Egesante Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Egesante Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Balçova ilçesinde bulunan Özel Egesante Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. 24/A adresinde bulunan Özel Egesante Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 259-1444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Egesante Tıp Merkezi Hakkında

2017 senesinde faaliyete giren Balçova Egesante Tıp Merkezi uzman ve profesyonel hekimleriyle hizmet sağlamaktadır. Merkezimizde konforunuzun sağlanabilmesi için geniş ve bi hayli rahat bekleme alanları oluşturulmuştur. Kulak Burun Boğaz, Plastik Cerrahi, Saç Ekimi, Dahiliye, Psikiyatri gibi dallarıyla size en güvenilir biçimde hizmet sunabilmek amaçlanılmıştır. Güler yüzlü ve donanımlı hasta danışmanları ve her an görev başındaki halkla ilişkiler uzman kişileri ile kurumumuzdan sağlık hizmeti alan her bireyin tatminiyeti ilk hedefimizdir.

Özel Egesante Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Özel Egesante Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Egesante Tıp Merkezi, İzmir ili Balçova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Egesante Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Egesante Tıp Merkezi telefon merkezi:  0 (232) 259-1444

Özel Egesante Tıp Merkezi Adresi

Özel Egesante Tıp Merkezi adresi: Bahçelerarası, Mithatpaşa Cd. No:24/A, 35290 Balçova/İzmir

Özel Egesante Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Egesante Tıp Merkezi resmi web sitesi: egesante.com

Özel Egesante Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Egesante Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort