Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Vedat Dalokay Cad. No:45 adresinde bulunan Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (312) 447-2002 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Hakkında

Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Yoğun Bakım

Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi:  0 (312) 447-2002

Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi adresi: Gaziosmanpaşa, Vedat Dalokay Caddesi 45/10-11, 06670 Çankaya/Ankara

Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir