Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Şenlikköy Mh. Yan Sokak: No:1 Florya adresinde bulunan Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 599-1116 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Hakkında

Elit İstanbul Tıp Merkezi Florya Caddesinde multi-disipliner yaklaşımla hizmet veren özel bir tıp merkezidir.

Bünyesinde Kardiyoloji, İç Hastalıkları, Kadın Doğum, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk, Dermatoloji ve Acil Servis gibi klinik dallarını barındıran tıp merkezimiz, donanımlı uzman kadrosu ile bilimsel veriler ışığında etik değerleri öne çıkaran hizmet verme misyonunu üstlenmiş bir sağlık kuruluşudur.

Güvenilirliği her şeyin önünde tutan Elit İstanbul, kurucu ortaklarımızdan Kardiyolog Dr. Murat Şener’in 15 senedir hayalini kurduğu uygun bir tıp merkezi olarak hayat bulmuştur.

Sizlerin güveni, tatminiyeti ve Elit İstanbul ailesinin bitmeyen çalışma aşkıyla uzun seneler sizlere hizmet vermeye ve sağlık sektöründeki algıyı değiştirmeye devam etmek niyetindeyiz.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Bölümleri

 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Acil

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Telefon Numarası

Elit İstanbul Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (212) 599-1116

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Adresi

Elit İstanbul Tıp Merkezi adresi:  Basınköy, Yan Sk. No:1, 34153 Bakırköy/İstanbul

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Web Sitesi

Elit İstanbul Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.elitistanbul.com.tr

Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Elit İstanbul Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir