Özel Endomed Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Endomed Tıp Merkezi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Özel Endomed Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Çekirge Cad. No:57 (Kültürpark Karşısı) adresinde bulunan Özel Endomed Tıp Merkezi kurumuna 0 (224) 233-8586 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Endomed Tıp Merkezi Hakkında

Endomed, 1992 senesinde Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ile Ağız ve Diş Sağlığı konularında sağlık hizmeti vermek maksadıyla kuruldu.

1993 senesinde halen bulunduğu adrese taşındı. Gelişen cerrahi teknolojisi ile hastaların uzun süre hastanede yatmasına gerek bırakmayan metotların uygulanmaya başlanması, merkezin büyüme ve gelişme gereksinimini ortaya koydu. Kuruluşumuz, 2005 senesinde Sağlık Bakanlığı’ndan alınan ruhsat ile Genel Cerrahi Dal Merkezi, ardından da Endomed Tıp Merkezi statüsüne kavuştu.

2012 senesinde merkezimizde kadın hastalıkları ve doğum polikliniğinde hasta kabulüne başlanmıştır.

Yenilenen ve gelişen merkezimizde, tam donanımlı ameliyathane, yoğun bakım odaları, üç adet hasta odası bulunmakta ve ruhsat gereği genel anestezi verilerek yapılabilecek tüm ameliyatlar uygulanabilmektedir.

Hastalar, hastane ortamının stresini yetaptan, ev rahatlığında dinlenmekte ve kısa bir sürede günlük yaşamlarına dönebilmektedirler. Merkezimizde hasta kabul edilmekte ve laboratuar hizmetleri de verilmektedir.

Özel Endomed Tıp Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Çocuk Cerrahisi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Endomed Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Endomed Tıp Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Endomed Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Endomed Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (224) 233-8586

Özel Endomed Tıp Merkezi Adresi

Özel Endomed Tıp Merkezi adresi:  Muradiye, Çekirge Cd. No:57, 16060 Osmangazi/Bursa

Özel Endomed Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Endomed Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.endomedbursa.com.tr

Özel Endomed Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Endomed Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir