Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Ziyabey Cad. No:34 Balgat adresinde bulunan Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (312) 285-2540 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Özel Enerji Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, temmuz 2007 tarihinde, Ziyabey Caddesi 1421.sokak No:1/3 Balgat Çankaya adresinde hizmet vermeye başlamıştır. Yaklaşık altı yıl boyunca, hastalarımıza bu adreste en iyi hizmeti sunma anlayışını taşıyan merkezimiz, daima daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiş ve bu amaçla da Aralık 2013 tarihinde, Ziyabey Caddesi No:34 Balgat/Çankaya/Ankara adresine, yalnızca kendi hizmetlerine ait olan bir binaya taşınmıştır. Yenilenmiş fiziki şartlar ve imkanlarla birlikte hastalarımıza kaliteli ve özverili hizmetler sunmaya devam edecek olmamız bizleri mutlu edecek ve gururlandıracaktır.

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (312) 285-2540

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Ziyabey Cad. No:34 Balgat

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: www.ozelenerji.com

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir