Özel ENT KBB Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel ENT KBB Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Özel ENT KBB Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. İncirli Caddesi No:97 Bakırköy adresinde bulunan Özel ENT KBB Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 543-9797 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel ENT KBB Tıp Merkezi Hakkında

Dünyadaki ve ülkemizdeki değişim ve gelişmelerin ışığında aynı branşta hekimlerin bir araya gelmelerinin ve her birinin belirli alanlarda uzmanlaşmalarının yararlı yer alacağını gören doktorlarımız; 1990 senesinde ENT Kulak Burun Boğaz, Baş Boyun ve Plastik Cerrahi Merkezi’ni Bakırköy’de kurmuştur.

Yeni teknolojilerin desteğinde yetişkinler, çocuklar ve bebeklerin tüm kulak burun boğaz muayeneleri ve tetkikleri o senelerda ülkemiz için çok yeni olan ileri endovizuel sistem ile görüntülü olarak yapılmaya başlanmıştır.

2005 senesinden ibu yana sağlık merkezi olarak planlanmış yeni binasında hizmete başlamasıyla birlikte mühim bir atılım yapılarak teknolojik altyapı tümüyle yenilenmiş, yeni üniteler kurulmuş ve uzman sayısı arttırılmıştır.

Merkezimizde hastalarımızın tanı ve tedavilerinin eksiksiz yapılabilmesi için; ses hastalıkları, dil ve konuşma bozuklukları, apne horlama ve uyku, nöro-otoloji, işitme denge ve baş dönmesi, estetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi, ağız ve diş sağlığı dental estetik ortodonti ve implantoloji, nöroloji, beslenme ve diyet, alerji ve solunum laboratuarı, klinik laboratuar, check up ve medikal estetik üniteleri ile hizmet verilmektedir.

Baş ve boyun bölgesi hastalıklarında, konularında uzman hekimlerin bir araya gelerek çalışmaları, ileri teknolojilerin kullanımında avantaj sağladığı gibi; hastaların muayene, tetkik, tedavi ve ameliyatlarında birlikte bulunarak ülkemiz için çok yeni bir açılım yaratmıştır. Merkezimizde tüm doktorlarımız hastalarımızın tanı ve tedavi süreçlerini ekip bütünlüğü içinde, gerekli hallerde konsültan doktorlarımız ile birlikte değerlendirmekte ve yürütmektedirler.

Özel ENT KBB Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel ENT KBB Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (212) 543-9797

Özel ENT KBB Tıp Merkezi Adresi

Özel ENT KBB Tıp Merkezi adresi:  Zuhuratbaba, İncirli Cd. No:97, 34147 Bakırköy/İstanbul

Özel ENT KBB Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel ENT KBB Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.ent.com.tr

Özel ENT KBB Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel ENT KBB Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir