Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi, İstanbul ilimizin Beyoğlu ilçesinde bulunan Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Ceylan apt. No:13 Taksim adresinde bulunan Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (212) 361-5000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında

Sadece göz lazer tedavisine yönelik hizmet veren ve sınırlı sayıda hasta kabul eden (günde maksimum 10 hasta) Türkiye’deki ilk kuruluştur. Avrupa’da bazı medya kuruluşları tarafından Avrupa’nın en iyi göz lazer merkezi olarak seçilen EyeSTAR yalnızca göz lazer tedavileri hususunda uzmanlaşmış ve bunu kalite belgeleriyle ispatlamış ilk ve tek sağlık kuruluşumuzdur.

En son teknoloji ve tamamen steril olan operasyon odası, işinde uzman doktorları ve birinci sınıf hasta hizmetini bir araya getirerek uygulanmıştır. Böylelikle, 5. nesil lazerle ve son metotlarla görüş değeri yeni bir düzeye ulaşmıştır. Artık kartal görüşü dediğimiz 20/20 oranın üzerindeki net görüş kliniğimizde standart olmaktadır.

EyeSTAR Lasik Institut Taksim meydanını Harbiyeye bağlayan Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunmakta olup İstanbul’un en merkezi yerindedir. Gerek yurt içi gerekse yurt dışından havayoluyla, tedavi maksatlı gelen hastaların havaalanından Havaş otobüsleriyle Taksime gelmeleri yeterlidir.

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  0 (212) 361-5000

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi adresi: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Ceylan apt. No:13 Taksim

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: https://www.lasikinistanbul.com/

Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel EyeStar Göz Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

 

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir