Özel Fer Soma Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fer Soma Tıp Merkezi, Manisa ilimizin Soma ilçesinde bulunan Özel Fer Soma Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Zafer Mh. Saygılı Cd. No:54 Turgutalp adresinde bulunan Özel Fer Soma Tıp Merkezi kurumuna 0 (236) 613-6129 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fer Soma Tıp Merkezi Hakkında

Özel Fer Soma Tıp Merkezimiz, Sağlık Bakanlığının ayakta teşhis ve tedavi yapılan özel sağlık kuruluşları hakkındaki yönetmelik hükümleri ışığında 16/10/2007 senesinde Kurtuluş Mahallesi İdman Sokak No:38/K Soma adresinde ilk defa sağlık hizmeti sunumuna başlamıştır.

Merkezimiz, Op. Dr. Taylan Yılmaz ve Op. Dr. Arif Karakaya aracılığıyla kurucu ortak olup Limited Şirket olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Merkezimiz, SGK (SSK, Bağ-kur E.S) ve Maliye Bakanlığı ile anlaşmalı olup tüm hak sahipleri merkezimizden sağlık hizmeti almaktadırlar.

Özel Fer Soma Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Fer Soma Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fer Soma Tıp Merkezi, Manisa ili Soma ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fer Soma Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Fer Soma Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (236) 613-6129

Özel Fer Soma Tıp Merkezi Adresi

Özel Fer Soma Tıp Merkezi adresi:  Zafer, Saygılı Cd. No:54, 45500 Turgutalp Soma/Soma/Manisa

Özel Fer Soma Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Fer Soma Tıp Merkezi resmi web sitesi: fersomatip.com

Özel Fer Soma Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fer Soma Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir