Özel Fizema Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizema Tıp Merkezi, Düzce ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Fizema Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Kültür Mah. 721. Sok No:22 adresinde bulunan Özel Fizema Tıp Merkezi kurumuna 0 (380) 525-0003 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fizema Tıp Merkezi Hakkında

2007 senesinde fizik tedavi uzman kişilerımız Sayın Doktor Edip Yıldırım ve Sayın Doktor Ayten Keçeci aracılığıyla kurulan Özel Fizema Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi, vizyon ve misyon değerleri ışığında sürekli olarak gelişen, geliştirilen ve hizmet değerini arttıran bir kurum olmuştur.

Bu doğrultuda fizik tedavi ile başladığımız bu hizmete 2012 senesinde psikiyatri kadrosunu bünyesine katmıştır. 2015 senesinde A tipi tıp merkezine dönüşerek Özel Fizema Tıp Merkezi adı altında 2016 yeni binamızda hizmetimize devam etmekteyiz.

Özel Fizema Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmotoloji
  • Radyoloji

Özel Fizema Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fizema Tıp Merkezi, Düzce şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fizema Tıp Merkezi Doktorları

Özel Fizema Tıp Merkezi doktorları için tıklayınız.

Özel Fizema Tıp Merkezi İletişim

Özel Fizema Tıp Merkezi Telefon Numarası:  0 (380) 525-0003

Özel Fizema Tıp Merkezi Adres

Özel Fizema Tıp Merkezi Adresi:  Kültür Mah. 721. Sok No:22

Özel Fizema Tıp Merkezi Web Sitesi

 www.fizema.com.tr

Özel Fizema Tıp Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir