Özel Fizikon Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizikon Tıp Merkezi, Konya ilimizin Selçuklu ilçesinde bulunan Özel Fizikon Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Sfakat Mh. Yeni İstanbul Yolu Sevenler Sk. No:4 adresinde bulunan Özel Fizikon Tıp Merkezi kurumuna 0 (332) 353-6900 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fizikon Tıp Merkezi Hakkında

Merkezimiz 24 Mart 2005’de Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi adıyla özel dal merkezi olarak açıldı. Hasta kabulü ve fizik tedavi uygulamalarına bir iş merkezinin içinde tek katta başlandı. Daha sonra hasta kabulü ve tedavi hizmetleri beş kata yayılmakla birlikte, gittikçe artan talep ve gelişen teknolojik uygulamaları için mevcut yerin yetersiz kalması üzerine 5 Aralık 2016’da Yeni İstanbul Yolu’nda ortalama 5.000 metre kare kapalı alana sahip yeni binasına taşındı. Yeni binamız bağımsız olup daha kapsamlı ve ferah mekanlarda kapsamlı rehabilitasyonu hizmeti verme kapasitesine sahiptir.

Fizikon Tıp Merkezi yeni binasında Sağlık Bakanlığı standartlarına göre A tipi Tıp Merkezi olmuştur. Merkezimizde biri profesör olmak üzere 5 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) uzmanı, fizyoterapistler, fizik tedavi teknikerleri ve konuşma terapisti ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti verilmektedir. Bünyemizde acil, röntgen, hasta kabul ve diğer görevlilerle birlikte elliyi aşkın kişi çalışmaktadır.

Yeni İstanbul Yolu’ndaki merkezime her türlü vasıta ile ulaşım basittir; tramvay (MTA durağı), otobüs, dolmuş. Park sorunu yoktur. Talep eden hastalarımıza kapıdan alıp kapıya bırakma şeklinde servis hizmeti verilmektedir.

Özel Fizikon Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizikon Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fizikon Tıp Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fizikon Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Fizikon Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (332) 353-6900

Özel Fizikon Tıp Merkezi Adresi

Özel Fizikon Tıp Merkezi adresi: Sancak, Sevenler Sk. No:4, 42250 Selçuklu/Konya

Özel Fizikon Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Fizikon Tıp Merkezi resmi web sitesi: fizikon.com

Özel Fizikon Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fizikon Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir