Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, Kocaeli ilimizin İzmit ilçesinde bulunan Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yahyakaptan Mah. Demokrasi Bul No:10 adresinde bulunan Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi kurumuna 4449041 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Hakkında

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi 2006 senesinde Kocaeli’nin İzmit ilçesinde kurulmuş olup il genelinde ilk A tipi tıp merkezi olarak hizmet vermeye başlamış ve Kocaeli’nde özel dal merkezlerinin öncüsü olmuştur.

Kuruluş tarihimizden beri hastalarımıza uyguladığımız teşhis ve tedavi süreçlerinde göstermiş olduğumuz üstün başarı yüzdemizle Kocaeli ilinin ileri gelen bir sağlık kuruluşu olarak, başarılarımıza başarı katarak, kendi branşlarında profesyonel ve uzman hekim kadromuz ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Son teknolojiyi yakalamayı hedeflediğimiz yeni adresimiz ile hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye hassas, nitelikli sağlık çalışanları ve uzman kadrosuyla yeniliklere açık ve sürekli olarak kendini daha da ilerletmeye devam eden öncü bir kuruluş olmaya sürecektir.

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Radyoloji

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi telefon numarası:  4449041

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Adresi

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi adresi: Yahyakaptan, No: 10, Demokrasi Cd., 41050 İzmit/Kocaeli

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.fizomer.com

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir