Özel Fizyocare Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizyocare Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Fizyocare Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Alaçatlı caddesi 2857. Sokak No:7 Çayyolu adresinde bulunan Özel Fizyocare Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 240-0540 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fizyocare Tıp Merkezi Hakkında

FizyoCare Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Prof.Dr. Birol Balaban hocamız ve ekibinin ciddi ve titiz çalışmaları neticesinde; Sağlık Bakanlığı aracılığıyla A tipi sağlık merkezi olarak ruhsatlandırılarak faaliyete geçmiştir.

3000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren merkezimiz, çağdaş fizik tedavi ve rehabilitasyon tıbbının tüm gerekliliklerini bünyesinde barındırmaktadır. Dünyadaki ileri teknoloji tedavi alternatiflerinin çoğunu, işinde uzman ve başarılı bir geçmişe sahip tıbbi kadro ile buluşturmayı başaran kuruluşumuz, alanında olağanüstü bir fizik tedavi anlayışını hastalarına sunma azim ve gayreti içindedir. Yetişkin ve Pediatrik(çocuk) hastalara yönelik ayrı ayrı hizmet verebilen tedavi salonlarını, yürüyüş analiz ve eğitim labaratuvarlarını, robotik ve yüksek teknoloji tedavi ünitelerini, sanal rehabilitasyon salonlarını, tedavi havuzları ve özel tedavi banyolarını bünyesinde bulunduran merkezimiz; doğumdan-ölüme yaşamın her zamanında gereken fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetini uluslar arası kalitede verebilecek donanım ve ekibe sahip, alanında örnek bir sağlık kuruluşudur. Bunun bunun yanında, gelişmiş ülkelerde giderek yaygınlaşan, fakat ülkemizde halen sınırlı uygulama alanı bulabilmiş girişimsel ağrı tedavilerinin planlandığı ve uygulandığı Algoloji(ağrı) ünitesi, hastanemizde ileri düzey sağlık hizmeti veren diğer bir birimdir. Şu anda, fizik tedavi uzmanı, algoloji uzmanı, çocuk hastalıkları uzmanı, fizyoterapist ve diyetisyenden oluşan 25 kişilik kuvvetli uzman kadrosu ile hastalarına hizmet üretmektedir.

Özel Fizyocare Tıp Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları

Özel Fizyocare Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fizyocare Tıp Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fizyocare Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Fizyocare Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 240-0540

Özel Fizyocare Tıp Merkezi Adresi

Özel Fizyocare Tıp Merkezi adresi: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, Mahallesi, 2400 cadde No: 6 D:No: 6, 06810 Çankaya/Ankara

Özel Fizyocare Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Fizyocare Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.fizyocare.com.tr

Özel Fizyocare Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fizyocare Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir