Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, Denizli ilimizin Merkezefendi ilçesinde bulunan Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Sırakapılar Mah. 491 Sokak No:23 adresinde bulunan Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi kurumuna 0 (258) 264-0304 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Hakkında

Özel Fizyorad Fizik Tedavi Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak 2013 senesinin Eylül ayından beri hizmet vermekte olduğumuz Sevil Kaynak İlkokulu yanı (Milli Eğitim Arkası) adresimizden, 2015 yılı Ağustos ayında hastalarımız için özel tasarladığımız modern ve donanımlı, Sırakapılar Mah. 491 sok.(Eski Erpa yanı) adresindeki yeni binamıza taşınmış bulunmaktayız. Yaklaşık 1000 m2’lik binamızda Elektro Terapi, Rehabilitasyon ve Çocuk Rehabilitasyon olarak özel katlar halinde, alanında uzman Doktoru, hususunda işinde uzman Fizyoterapistler, Tıbbi Sekreter ve Tecrübeli Hemşire Teknikerlerimiz ile Poliklinik Tedavi, Tüm Laboratuvar Tetkikleri, tüm radyolojik tetkikleri (MR, röntgen, kemik dansitometri, tomografi, ultrason vs.) ve medikal masaj hizmeti vermekteyiz.

Merkezimize gelen her hasta fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımızca, değerlendirilmekte ve probleme yönelik bir tedavi programı planlanmaktadır. Planlanan tedavi merkezimizde bulunan modern fizik tedavi cihazlarıyla ve deneyimle fizyoterapistler ve teknikerlerimiz aracılığıyla uygulanmaktadır. Tedavi aşamasında hastaların tedaviye yanıtları gözden geçirilmekte ve hastalar tedavi boyunca yakında zamandan izlenmektedir.

Fizyorad hafta içi 8.00- 18.00, cumartesileri 8.00-17.00 ‘ ye kadar 3 adet servis aracımızla hizmetinizdedir.

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Doktorları

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Telefon Numarası0 (258) 264-0304

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Adresi

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Adresi:  Sırakapılar Mah. 491 Sokak No:23

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Web Sitesi: www.fizyorad.com.tr

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir