Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Zuhuratbaba Mh. Şükran Çiftliği Sk. No:29 adresinde bulunan Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (212) 543-4243 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Kasım 2005 tarihinden bu yana Bakırköy’de fizik tedavi – rehabilitasyon alanında hizmet vermekteyiz. Yedi katlı modern binamızda uzman hekimler ve fizyoterapistlerimizle gelişmiş teknoloji eşliğinde, dünya standardında tedavi olanaklarını sizlere sunmaktayız.

Sıcak atmosferimiz ve güleryüzlü personelimizle hareketlerinize özgürlük, yaşantınıza sağlık katmayı hedeflemekteyiz.

Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (212) 543-4243

Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Zuhuratbaba Mh. Şükran Çiftliği Sk. No:29

Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: fizyorom.com

Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir