Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi, Aksaray ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Kılıçaslan Mah. 1303 Sok. No:5 Aksaray adresinde bulunan Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (382) 213-3313 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi 33 makine kapasite ile Nephocare markası altında hemodiyaliz hizmeti vermektedir. NephroCare, böbrek hastalarının yönünde müthişliğin açık bir taahhütüdür. Fresenius Medical Care, Türkiye’de Aksaray dahil 22 ilde 45 kliniğinde diyaliz hizmeti vermektedir.

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi, Aksaray şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (382) 213-3313

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi Adresi

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi Adresi:  Kılıçaslan Mah. 1303 Sok. No:5 Aksaray

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.nephrocare.com.tr

Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel FMC Aksaray Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir