Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi, Kayseri ilimizin Kocasinan ilçesinde bulunan Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Gaziosman Paşa Mah. Bağdat Cad. No:7/A Kocasinan adresinde bulunan Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (352) 222-6242 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • Hemodiyaliz

Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi Randevu

Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi Bölümleri

Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (352) 222-6242

Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi Adresi:  Gaziosman Paşa Mah. Bağdat Cad. No:7/A Kocasinan

Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.nephrocare.com.tr

Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Özel FMC Kayseri Erciyes Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir