Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi, Konya ilimizin Selçuklu ilçesinde bulunan Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Esenler Mah. Yeni Sille Cad. No:83 Selçuklu adresinde bulunan Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (332) 257-0315 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (332) 257-0315

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi Adresi

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi Adresi:  Esenler Mah. Yeni Sille Cad. No:83 Selçuklu

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.nephrocare.com.tr

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir