Özel Gazikent Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gazikent Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Gaziemir ilçesinde bulunan Özel Gazikent Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Ulaştırma Cad. No:5 adresinde bulunan Özel Gazikent Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 252-4500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gazikent Tıp Merkezi Hakkında

1998 senesinde Emlak Bankası konutları alt tarafında Gazikent Polikliniği olarak hizmet vermeye başladık. 2002 senesinde Ulaştırma caddesi No:5 adresindeki Gazikent Tıp Merkezini faaliyete geçirdik.

Acil ünitemiz ; 2 adet defibrilatör (monitörlü), 2 adet EKG aleti, 1 adet hasta başı monitörü, 2 adet oftamaskop, 3 adet larengoskop, 1 adet nebülizatör, 2 adet bilgisayar, her yatak başına monteli tansiyon aleti Tam Donanımlı Hasta Nakil Ambulansı ile 7/24 hizmet vermektedir.

KBB : Tıp Merkezimiz, kulak burun boğaz ve baş – boyun cerrahisi bölümünde, vücudun üç temel duyusunu sağlayan organlarda oluşabilecek fonksiyon bozuklukları ve hastalıkları teşhis, tedavi ve izleme amacına yönelik kaliteli sağlık hizmetleri sunulmaktadır.

Dahiliye : Günümüz modern tıbbında bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak İç Hastalıkları birimi (Genel dahiliye) kendi içinde bir çok yan dala ayrılmakla birlikte erişkin hasta grubunun cerrahi dışı tüm şikayetlerinin direkt çözüm merkezi olmaya devam etmektedir.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü : 0-15 yaş aralığındaki çocuklara koruyucu sağlık hizmetleri ile birlikte, hastalıkların erken tanı ve nasıl tedavi edileceği hizmetlerini sağlamaktadır.

Göz Hastalıkları : Göz Hastalıkları Ünitemizde işinde uzman uzman doktorumuz aracılığıyla, gelişmiş cihazlarla göz muayenesi yapılmakta, bunun bunun yanında her tür görme bozukluklarının nasıl tedavi edileceği (miyop, hipermetrop, astigmat vb. ) renkli veya şeffaf kontakt lens uygulamaları, katarakt ameliyatları, gözyaşı kanalı hastalıkları teşhis ve ameliyatları, şeker hastalıklarına bağlı retina hastalıklarının teşhis ve nasıl tedavi edileceği yapılmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum : Özel Gazikent Tıp Merkezinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği 2002 senesinden günümüze hızla gelişen teknoloji ile işinde uzman kadrosuyla sağlık sektörünün içinde hizmet vermektedir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde genel kadın sağlığı, menopoz-osteoporoz, doğum öncesi nitelikli gebelik izlemi, riskli gebeliklerin takibi ile kadın kanserleri gibi birden çok alanda hizmet verilmektedir. Tıp merkezimizde kadım doğum alanında poliklinik hizmeti verilmektedir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde hizmetler, çeşitli alt birimlerle işbirliği içinde çalışan, konularında uzman hekimler aracılığıyla yürütülmektedir.

Genel Cerrahi Bölümü : en son tıbbi teknolojiyi kullanmak suretiyle tüm cerrahi operasyonlara yanıt vermeyi amacı olan bir departmandır. Hasta odaklı, güler yüzlü, nitelikli ve güvenilir hizmet vermeyi misyon olarak tespit eden Özel Gazikent Tıp Merkezi Genel Cerrahi Bölümü; modern teknikleri tercih ederek, hasta tatminiyetini amaç edinmiştir.

Radyoloji : Tıp Merkezimizde Röntgen, Ultrasonografi, Renkli Doppler Ultrasonografi, Kemik Dansitometresi, Mammografi ve Tomografi çekimi yapılmaktadır. Sistemimiz günümüz modern çağının son teknolojisi olan CR Sistemi tercih ederek yapılmaktadır. Hastalarımızın bütün fotoğrafları sistemimizde arşivlenmektedir.

Dermatoloji : Özel Gazikent Tıp Merkezi Dermatoloji departmanı, deri hastalıklarında medikal ve dermatolojik cerrahi işlemlerin yapıldığı bir bölümdür. Dermatoloji departmanında hastaların ayakta muayeneleri, teşhis ve tedavileri, gerektiğinde yatarak tedavileri yapılabilmektedir. Deri biyopsisi, elektrokoter, alerji testleri yapılmaktadır. En yaygın dermatolojik problemler akne, mantar enfeksiyonları, kaşıntılı deri hastalıkları, saç ve tırnak problemleri, siğiller ve cilt kanserleridir.

Laboratuvar : Tıp Merkezimizde hekimlerin tanı da ihtiyaç duydukları tüm laboratuvar tahlilleri çalışılmaktadır.

Özel Gazikent Tıp Merkezi Bölümleri

 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil

Özel Gazikent Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gazikent Tıp Merkezi, İzmir ili Gaziemir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gazikent Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Gazikent Tıp Merkezi telefon adresi: 0 (232) 252-4500

Özel Gazikent Tıp Merkezi Adresi

Özel Gazikent Tıp Merkezi adresi: Dokuz Eylül, Ulaştırma Cd. No:5, 35425 Gaziemir/İzmir

Özel Gazikent Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Gazikent Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.gazikenttipmerkezi.com.tr

Özel Gazikent Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Gazikent Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir