Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi ile ilgili detaylar. Cinnah Caddesi No: 47/A adresinde bulunan Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi kurumuna 0 (312) 442-6384 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Hakkında

Gen-Art Kadın Sağlığı Tüp Bebek ve Üreme Biyoteknolojisi Merkezi, 2002 senesinde kurulmuştur. Merkezimiz, Cinnah Caddesi 47/A’da kendi binasında hizmet vermektedir. Gen-Art, otoparkı ve dinlenme alanlarıyla yalnızca bir tıbbi merkez olarak değil bunun yanı sıra kendinizi evinizde hissetmeniz için sevgiyle ve özenle hazırlanmış bir kliniktir. Ekibimiz, yardımsever, güler yüzlü ve ahlaki değerler çerçevesinde hizmet vermekte olup gereksiniminiz olan tedavi metotlarıni planlamaktadır.

Preimplantasyon genetik tanının uygulandığı ve bu hususta tecrübesini ispatlamış olan merkezimiz yalnızca kısırlık problemi çeken çiftlere değil bunun yanı sıra sağlıklı çocuk sahibi olma zorluğu taşıyan çiftlere de hizmet vermektedir.

Gebelik sırasında tetkik edilebilen her türlü genetik hastalık embriyo aşamasında da belirlenebilir. Gen-Art olarak embriyolarda genetik hastalıkların belirlenmesi ile ilgili olarak her geçen gün taradığımız hastalıkların sayısı artmakta olup merkezimiz özellikle Akdeniz Anemisi (Talasemi), Orak Hücre Anemisi, Sağırlık, Nijmegen, Kistik Fibroz, Spinal Kas Atrofisi gibi hastalıklarda aileleri sağlıklı çocuk sahibi yapmıştır.

Tekrarlayan başarısız Tüp Bebek denemeleri ve tekrarlayan kendiliğinden düşüklerin görüldüğü çiftlerde preimplantasyon genetik tanı uygulayarak birden fazla ailenin yüzünü güldürdük.

Tüm gayretimiz dünya çapında gitgide teknolojisi ilerleyen Tüp Bebek metotlarınin gündemini takip etmek ve yenilikleri uygulamak olup tedavinin olumsuzluklarını en aza indirgemektir.

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Telefon Numarası

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi telefon numarası:  0 (312) 442-6384

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Adresi

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi adresi:  Çankaya, Cinnah Cd. 47/A, 06680 Çankaya/Ankara

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Web Sitesi

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi resmi web sitesi: www.genart.com.tr

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir