Özel Göl Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Göl Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Göl Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Ostim Mh. 99.Sokak No:14 Serhatkent adresinde bulunan Özel Göl Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 395-9566 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Göl Diyaliz Merkezi Hakkında

Göl Diyaliz Merkezi, 2000’den beri Ostim Caddesi üzerinde hizmet vermektedir. Merkezimizde 19+1 cihaz kapasitesi mevcuttur. Kullanılan hemodiyaliz makineleri Fresenius, Braun ve Kawasumi markalarından oluşmakta olup; hastalarımıza en etkin hemodiyaliz hizmeti vermek amaçlanmaktadır.

Merkezimiz hafta içi ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 6 günü sabah 07.00’den akşam 21.00’e kadar aralıksız hizmet vermektedir.

Özel Göl Diyaliz Merkezi Randevu

Göl Diyaliz Merkezi, uzman ve işinde uzman kadrosu ile hastalarımızın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için titiz, özverili bir hizmet vermektedir. Hasta haklarını ön planda tutan; hasta ve ailesine saygılı, güleryüzlü ve şefkatli hizmet anlayışı, gelişmiş teknolojik donanım ile birleştirilerek dünya standartlarında diyaliz hizmeti sağlanmaktadır.

Özel Göl Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Hemodiyaliz

Özel Göl Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Göl Diyaliz Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Göl Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Göl Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Göl Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Göl Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 395-9566

Özel Göl Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Göl Diyaliz Merkezi Adresi:  Ostim Mh. 99.Sokak No:14 Serhatkent

Özel Göl Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Göl Diyaliz Merkezi Web Sitesi: goldiyaliz.atspace.cc

Özel Göl Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Göl Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir