Özel Görkem Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Görkem Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Altındağ ilçesinde bulunan Özel Görkem Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. İrfan Baştug Cad. No:70/1-2 Aydınlıkevler adresinde bulunan Özel Görkem Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 517-1480 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Görkem Diyaliz Merkezi Hakkında

1200 metre kare kullanımın alanına sahip olan merkezimiz üç kattan oluşmakta nitelikli kadromuzla pazartesi-salı-çarşamba-perşembe-cuma ve cumartesi günleri hastalarımıza 07:00-20:00 saatleri içinde bikarbonatlı hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği uygulanmaktadır. 39+1 cihaz kapasitesi ile çalışan merkezimizde hcv(pozitif), hbs(pozitif) hastalarımız için ayrı cihaz kullanılmaktadır.

Özel Görkem Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Hemodiyaliz

Özel Görkem Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Görkem Diyaliz Merkezi, Ankara ili Altındağ ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Görkem Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Görkem Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Görkem Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Görkem Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 517-1480

Özel Görkem Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Görkem Diyaliz Merkezi Adresi:  İrfan Baştug Cad. No:70/1-2 Aydınlıkevler

Özel Görkem Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Görkem Diyaliz Merkezi Web Sitesi:

Özel Görkem Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Görkem Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir