Özel Gözmer Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gözmer Göz Merkezi, Denizli ilimizin Merkezefendi ilçesinde bulunan Özel Gözmer Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:19 adresinde bulunan Özel Gözmer Göz Merkezi kurumuna 0 (258) 261-1516 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gözmer Göz Merkezi Hakkında

Özel Gözmer Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Gözmer Göz Merkezi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel Gözmer Göz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gözmer Göz Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Gözmer Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Gözmer Göz Merkezi telefon numarası:  0 (258) 261-1516

Özel Gözmer Göz Merkezi Adresi

Özel Gözmer Göz Merkezi adresi: İlbade, Hastane Cad. No:19 D:1, 20010 Denizli Merkez/Denizli

Özel Gözmer Göz Merkezi Web Sitesi

Özel Gözmer Göz Merkezi resmi web sitesi: www.gozmer.com.tr

Özel Gözmer Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Gözmer Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir