Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi ile ilgili detaylar. Mustafa Kemal Mah. 2124 Sok. No:4 06240 Çankaya adresinde bulunan Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi kurumuna 0 (850) 303-9696 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi Hakkında

Prof.Dr.Timur Gürgan’ın bilimsel yönetiminde Türkiye’nin en seçkin Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi.

Son senelerda insan üremesi hususunda elde edilen mühim bilgiler ve hızla gelişen teknoloji, sağlıklı bir çocuğa sahip olabilme hususundaki umutlarınızı gerçeğe dönüştürebilmek için bizlere yardım etmektedir.

Yüksek teknolojinin ve en çağdaş tedavi metotlarınin insana özel olarak uygulanması aracılığıyla edindiği yüksek başarı oranları ile 2000 senesinden beri hizmet veren merkezimiz, bebek sahibi olmak isteyen çiftleri bu özlemlerine kavuşturmaktadır.

Gürgam Clinic Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi kadın ve aile sağlığı merkez alarak hastalarına en güncel tanı ve tedavi hizmetlerini başarıyla sağlamaktadır.

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi Bölümleri

  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Yoğun Bakım
  • Tüp Bebek

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi İletişim

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası:  0 (850) 303-9696

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi Adres

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi Adresi:  Mustafa Kemal Mah. 2124 Sok. No:4 06240 Çankaya

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi Web Sitesi

www.gurganclinic.com

Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir