Özel Hattat Klinik Telefon Numarası ve Adresi

Özel Hattat Klinik, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Hattat Klinik ile ilgili detaylar. 3.Levent Yeni Sülün Sk. No:48 Beşiktaş adresinde bulunan Özel Hattat Klinik kurumuna 0 (212) 282-3646 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Hattat Klinik Hakkında

Hattat Cinsel Sağlık Kliniği kadın ve erkekte “Cinsel Fonksiyon” problemlerinin teşhis ve nasıl tedavi edileceğini ilk olarak Türkiye’de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde başlatmış olan Prof. Dr. Halim Hattat’ın uzun seneler bu alanda edindiği tecrübeler ışığında Türkiye’de kaliteli cinsel sağlık hususunda oluşmuş büyük boşluğu doldurmak amacı ile kurduğu butik bir kliniktir. Dünyanın en ileri merkezleri ve bilim adamlarıyla bilgi ve tecrübe alışverişi içinde olan Hattat Klinik bölgesindeki gelişmeleri takip etmekle kalmayıp bunun yanı sıra dünya tıbbına bu alanda katkıda bulunmaktadır.

Bu bilinçle kurulan merkezimizde özellikle erkeklerde sertleşme problemi, erken yahut geç boşalma poblemleri, cinsel isteksizlik, penis boyutu ve eğriliği; kadınlarda orgazm poblemleri, cinsel isteksizlik, cinsel ilişki sırasında ağrı, vajina estetiği başta olmak üzere kadın ve erkek cinsel fonksiyon bozuklukları ile penil ve vajinal estetik alanlarında, bunun bunun yanında prostat hastalıkları başta olmak üzere tüm ürolojik hastalıklar alanlarında hastalarımızın poblemlerinı en doğru yaklaşımla ve tıbbın en son metotlarıni tercih ederek çözmek hedefimizdir.

1997 senesinde Prof. Dr. Neşe Hattat ve Prof. Dr. Halim Hattat aracılığıyla kurulmuş olan Hattat Hastanesi’nin cinsel fonksiyon bölgesindeki devamı niteliğinde olan kliniğimiz; yalnızca cinsel sağlık problemlerinin nasıl tedavi edileceğini değil, optimum kalitede bir cinsel performansı hedeflemektedir. Bu doğrultuda en gelişmiş teknolojik ekipmanla, sakin ve modern bir atmosferde, hususunda son derece uzman ekibimiz aracılığıyla damarsal, sinirsel, hormonal ve psikolojik yapınızla birlikte yaşam tarzınız incelenerek performansınız optimum kaliteye getirilmektedir.

Özel Hattat Klinik İletişim

Özel Hattat Klinik Telefon Numarası:  0 (212) 282-3646

Özel Hattat Klinik Adres

Özel Hattat Klinik Adresi:  3.Levent Yeni Sülün Sk. No:48 Beşiktaş

Özel Hattat Klinik Web Sitesi

hattatklinik.com

Özel Hattat Klinik Yol Tarifi

 

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir