Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Yeniçağ Mah. Ragıp Tüzün Cd. No:118 adresinde bulunan Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (312) 327-0402 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Beyazpınar Sağlık kurumları 1982 senesinde Ankara Polikliniği ile sağlık hizmetlerinde faaliyetine başlamıştır. Bu tarihten beri sağlık hizmetlerindeki öncü yerini korumuş ve geliştirmiştir.

Özel Beyazpınar (Kuruluş yılı-2007) ve Özel Pınar (Kuruluş yılı-2011) Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri, kuruluş tarihinden günümüze kadar ortalama 95.000 hastaya hizmet vermişlerdir.

Şu an Profesör Dr. Tansu ARASIL ve Prof Dr. Sevim ORKUN da dahil olmak üzere, 10 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Hekim, 10 Fizyoterapist ve toplamda 70 çalışanımızla birlikte saygı, güler yüz ve üstün hizmet anlayışı ile görevimize devam etmekteyiz.

Merkezlerimizde ortopedik, romatolojik, nörolojik rehabilitasyon konularında, pediatrik (çocuk) ve yetişkin hastalara ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlarımız ile her türlü fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları yapılmaktadır.

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası:

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (312) 327-0402

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Yeniçağ Mah. Ragıp Tüzün Cd. No:118

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: www.beyazpinarsaglik.com

Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel HFM Beyazpınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir