Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Birlik Mah. 450. Cadde No:43/20 adresinde bulunan Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kurumuna 0 (312) 495-8578 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında

Kliniğimiz Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 10/09/2013 tarihinde Sağlık Bakanlığı öngördüğü koşulları tamamlayarak hizmete girmiş ve hastalarımızın isteklerine yanıt vermeye başlamıştır.

Modern altyapısı ve son sistem basınç odalarına sahip olan kliniğimizde alanında uzman personeli ile yalnızca yara nasıl tedavi edileceği değil, yara oluşumuna zemin hazırlayan; diyabetik / iskemik nöropatiler, ayak ve tırnak mantarı, basma kursları, taban siğilleri gibi mevcut etkenlerin iyileştirilmesi ve ortadan kaldırılmasına yönelik tedavilerde yara nasıl tedavi edileceğinin bütünü içinde değerlendirilmektedir.

En üst düzeyde hasta tatminiyetini görev kabul eden kliniğimiz özellikle ayak sağlığı ve yara nasıl tedavi edileceği hususunda, bunun bunun yanında Hiperbarik Oksijen Tedavisine ihtiyaç duyan bütün hastalıklarda hekimlerimizin ve hastalarımızın hizmetindedir.

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Acil
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi doktorları için tıklayınız.

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi İletişim

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası:  0 (312) 495-8578

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adres

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adresi:  Birlik Mah. 450. Cadde No:43/20

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Web Sitesi

hiper-b.com.tr

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir