Özel İntermed Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel İntermed Polikliniği, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel İntermed Polikliniği ile ilgili detaylar. Teşvikiye Cad. No:63 Nişantaşı adresinde bulunan Özel İntermed Polikliniği kurumuna 0 (212) 444-1633 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İntermed Polikliniği Hakkında

Güvenilir, atılımcı ve yenilikçi yapısını sürdüren İntermed, 2008 yılı başında Avrupa’nın en büyük sağlık hizmeti sağlayıcılarından birisi olan Euromedic International’ın bünyesine dahil olmuştur. Bu birliktelikle gücünü pekiştiren kuruluşumuz, görüntüleme hususunda uzmanlaşmış merkezler olan Diagnus ve İntermar’ı da bünyesine katarak görüntüleme branşlarındaki yetkinliğini de en üst düzeye taşımıştır.

İç hastalıkları, kardiyoloji, hematoloji, endokrinoloji, göğüs hastalıkları, nöroloji, tıbbi onkoloji, üroloji, kadın doğum hastalıkları, cilt hastalıkları, KBB hastalıkları ve baş boyun cerrahisi, ortopedi, genel cerrahi, beyin ve sinir cerrahisi, göz hastalıkları gibi tıbbın mühim alanlarında, branşlarında uzman doktor kadrosu, ileri teknolojiye sahip tanı ve tedavi üniteleriyle İntermed ülkeler arası standartlarda geniş kapsamlı poliklinik hizmeti verir.

Intermed, 2009 yılı içinde atılımlarına bir yenisini ekleyerek, tıbbi laboratuvar hizmetlerini bunun bunun yanında markalaştırıp yaygınlaştırmaya karar vermiştir. “İntermed Laboratuvar” böylece merkezini Nişantaşı’nda, ilk şubesini de Bebek’te açarak hizmete başlamıştır.

Otopark: Teşvikiye Caddesi üzerinde İntermed’e 50m mesafede otopark mevcuttur. Metro: İntermed, Osmanbey metro çıkışına 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Özel İntermed Polikliniği Telefon Numarası

Özel İntermed Polikliniği telefon numarası:  0 (212) 444-1633

Özel İntermed Polikliniği Adresi

Özel İntermed Polikliniği adresi: Caddebostan, Operatör Cemil Topuzlu Cd. 46/1, 34726 Kadıköy/İstanbul

Özel İntermed Polikliniği Web Sitesi

Özel İntermed Polikliniği resmi web sitesi: www.intermed.gen.tr

Özel İntermed Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel İntermed Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir