Özel Işık Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Işık Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Özel Işık Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yüzyıl Mah. Barbaros Cad. 47. Sokak No:1 adresinde bulunan Özel Işık Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 629-9676 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Işık Tıp Merkezi Hakkında

Özel Işık Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Işık Tıp Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel Işık Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Işık Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil

Özel Işık Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Işık Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (212) 629-9676

Özel Işık Tıp Merkezi Adresi

Özel Işık Tıp Merkezi adresi:  100. Yıl, Barbaros Cd. No:109, 34204 Bağcılar/İstanbul

Özel Işık Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Işık Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.isiktipmerkezi.com

Özel Işık Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Işık Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir