Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi, Hatay ilimizin İskenderun ilçesinde bulunan Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Nesli Mah. Varyant Cad. 157 Sk No:12 Nardüzü adresinde bulunan Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi kurumuna 0 (326) 618-6565 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi Hakkında

İskenderunda göz hastanesi olarak, göz sağlığı hususunda hizmet veren Gözde Tıp Merkezi ile halkımızın görüş değerini geliştiriyoruz. İskenderunda göz hastalıklarının nasıl tedavi edileceği hususunda Gözde Tıp Merkezi modern teknolojiye sahip donanımı ve uzman kadrosuyla müşteri tatminiyeti odaklı hizmet vermektedir.

Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi, Hatay ili İskenderun ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (326) 618-6565

Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi Adresi

Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi adresi:  Nesli Mah Variant Cad, 157. Sk. No:12, 31200 Hatay

Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir