Özel İstanbul Flavius Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel İstanbul Flavius Polikliniği, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel İstanbul Flavius Polikliniği ile ilgili detaylar. Tepegöz Sk. Nural Köşkü No:41 Selamiçeşme adresinde bulunan Özel İstanbul Flavius Polikliniği kurumuna 0 (216) 478-5727 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İstanbul Flavius Polikliniği Hakkında

Flavius mitolojide doğal metotlarle güzelliği kazanma sanatıdır. Cilt güzelliği, estetiği, vücut formunu, sağlıklı yaşam, mutlu yaşlanmanın sağlanması ve yaşlanmanın geciktirilmesi ile ilgili; güncel metod ve teknolojileri hizmete dönüştürerek insan yaşamına en yüksek faydayı sağlamak maksadıyla çalışmaktayız.

İlk Flavius Estetik ve Güzellik Merkezi 1996 yılı sonunda Ankara, Kavaklıdere’de hizmete açmış ve takip eden senelerda da çeşitli şehirlerde yaratılan partnerlerle açılan Flavius Güzellik Merkezleri ile Flavius hizmetleri yaygınlaştırılmıştır. Hizmet veren merkezlerimiz yasal düzenlemeler çerçevesinde çoğunlukla poliklinik statüsünde hizmetlerini sürdürmektedir.

Göztepe’de, 1900’lü senelerdan kalma tarihi bir köşk estetik, güzellik ve sağlıklı yaşam alanlarında hizmet veren güzelliğin adresi Flavius Antiaging Klinikleri yurt içi ve yurt dışından gelen bir çok insana hizmet vermekte.

Özel İstanbul Flavius Polikliniği Telefon Numarası

Özel İstanbul Flavius Polikliniği telefon numarası:  0 (216) 478-5727

Özel İstanbul Flavius Polikliniği Adresi

Özel İstanbul Flavius Polikliniği adresi:  Göztepe, Tepegöz Sk. Nural Köşkü Konutları D:No : 41/1, 34730 Kadıköy/İstanbul

Özel İstanbul Flavius Polikliniği Web Sitesi

Özel İstanbul Flavius Polikliniği resmi web sitesi: www.flavius.com.tr

Özel İstanbul Flavius Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel İstanbul Flavius Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir