Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi ile ilgili detaylar. 1428 Sk No:24/B Kahramanlar adresinde bulunan Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi kurumuna 0 (232) 464-6020 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Hakkında

Ege ve İzmir Onkoloji Merkezi 1995 senesinden bu yana hususunda eğitimli uzman kadrosu ve son jenerasyon radyoterapi cihazlarından oluşan makine parkıyla hizmet vermektedir.

Ege Bölgesinin ilk özel radyasyon onkolojisi kliniği olma özelliğine sahip kurumumuz bünyesinde halen 4 radyasyon Onkoloğu, Kemoterapi Hemşiresi, 12 Radyoterapi Teknikeri, 3 Radyoterapi Uzman Fizikçisi ve 20 idari personel bulundurmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne tüm Sosyal Güvenlik Kurumları ve Özel Sağlık Sigorta şirketleriyle anlaşmalı olarak hizmetini sürdürmektedir.

Kurumumuz hizmet ağını geliştirmek maksadıyla ilerlediği yolda İzmir Atatürk Devlet Hastanesi Radyoterapi ve Tepecik Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları Hastanesi Radyoterapi Hizmet Alımı ihalelerinde en başarılı sağlık kuruluşu seçilerek, bu iki kurumun Radyoterapi Hizmetini verme sorumluluğunu da yüklenmiştir.

Kurumumuz bünyesinde, gelişmekte olan Radyoterapi Teknikleri yakınen takip edilmekte, hizmet değeri ve niteliğini yükseltmek maksadıyla son iki yılda yapılan tüm yatırımlar nitelikli, dünya standartlarında tedaviler yapma idealine yönlendirilmektedir.

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Bölümleri

  • Radyasyon Onkolojisi

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Telefon Numarası

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi telefon numarası:  0 (232) 464-6020

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Adresi

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi adresi: Kahramanlar, Nevzat Güzelırmak Sk. No:5, 35230 Konak/İzmir

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Web Sitesi

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi resmi web sitesi: www.egeonkoloji.com.tr

Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir