Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunan Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Zümrütevler Mah. Manolya Sok. No:5 adresinde bulunan Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (216) 349-6655 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Hakkında

Nisan 2004 tarihinde 5+1 makine kapasitesi ile Kadıköy – Ziberbey’deki ilk binasında hizmete girmiş olan Kadıköy Diyaliz Merkezi, 2007 yılı itibariyle 10+2 kapasiteye ulaşmıştır. Bugün Maltepe’de yeni binasında hizmetlerine devam eden merkezimiz; 100 yatak kapasitesi, 1 diyaliz hekimi, 1 nefrolog, 1 diyetisyen, 6 hemşire ile hastalarına sağlık dağıtmaya devam etmektedir.

Merkezimizde, Hepatit B ve C pozitif hastalarımız ayrı odalarda ve makinelerde tedavi görmektedir. Diyaliz hizmetimizde İsveç yapımı Gambro ve İtalyan yapımı Belco markalı makineler kullanılmaktadır.

Hastalarımızın Kadıköy Diyaliz Merkezi’ne ulaşımları özel nakil araçlarımızla sağlanmaktadır. Yürüme kuvvetliğü çeken hastalarımız evlerinden tekerlekli sandalye ile alınmakta ve hasta nakil aracımızla merkezimize getirilmekte ve ardından aynı biçimde evlerine ulaştırılmaktadırlar.

Hastalarımızın tedavileri, klinik durumlarına uygun tıbbi malzeme ile devam ettirilmektedir. Farklı merkezlerden gelen misafirlerimiz bundan öncekilerde tedavi gördüğü merkezde kullanmakta olduğu diyalizör ile nasıl tedavi edileceğine devam edebilmektedir.

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (216) 349-6655

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Adresi:  Zümrütevler Mah. Manolya Sok. No:5

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.kadikoydiyaliz.com.tr

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir