Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Özel Karşıyaka Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. Yalı mah.Caher Dudayev Bul. No:71 adresinde bulunan Özel Karşıyaka Göz Hastanesi kurumuna 0 (232) 362-5454 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Hakkında

Kliniğimiz İzmir Karşıyakada göz hastalıkları alanında ortalama 25 senedir hizmet vermektedir. Özellikle günümüzde görme bozukluklarının nasıl tedavi edileceğinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir. Myop, Hipermetrop ve astigmat nasıl tedavi edileceğinde PRK, LASİK yahut LASEK metotlarıni uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanmaktayız. Laser nasıl tedavi edileceğine uygun olmayan gözlerde Keratotomi operasyonları yapılmaktadır. Laser yahut Keratotomi operasyonlarından yararlanamayacak düzeyde yüksek gözlük numarasına sahip hastalarda göz içine lens yerleştirmek suretiyle tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Katarakt operasyonlarımız iğnesiz ve de dikişsiz olarak FAKO yöntemi ile yapılmakta ve hastalarımız en kısa bir sürede görsel fonksiyonlarına yeniden kavuşmaktadır.

Göz tansiyonunun ( GLOKOM ) takip ve nasıl tedavi edileceğinde görme alanı, laser ve göz tansiyonu ameliyatları yapılarak görme sinirinde oluşacek kalıcı hasarların önüne geçilmektedir. Şeker hastalarında göz tutulumu ile ilgili olarak gözün anjiografileri (FFA) ve eğer gerektiğinde Argon Laser ile laser tedavileri uygulanmaktadır.

Bütün bunlara ilave olarak YAG laser, B-Scan Ultrasonografi, Pakimetri, Biometri, Kornea Topografisi de tetkik ve tedaviye yönelik teknolojilerimiz içindedır.

Ayrıca Lens Merkezimiz hastalarımızın konfor ve estetiği için hizmet vermektedir.

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Telefon Numarası

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi telefon numarası:  0 (232) 362-5454

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Adresi

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi adresi: Yalı, Caher Dudayev Blv No:71, 35550 Karşıyaka/İzmir

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Web Sitesi

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi resmi web sitesi: www.karsiyakagoz.com

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir