Özel Kastamonu Şifa Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği, Kastamonu ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Kastamonu Şifa Polikliniği ile ilgili detaylar. Hepkebirler Mah. Adalet Cad. No:2 adresinde bulunan Özel Kastamonu Şifa Polikliniği kurumuna 0 (366) 212-6366 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği Hakkında

1996 senesinde Kastamonu Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde Özel Şifa Polikliniği olarak hizmetlerimiz başladı. Özel Şifa Polikliniği olarak tanı ve tedavi merkezi, ağız ve diş sağlığı kliniği, psikoteknik değerlendirme merkezi, ilkyardım eğitici eğitimi ve ilkyardım eğitimi bunun yanında; ortak sağlık ve güvenlik birimi hizmetleri verilmektedir.

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği Bölümleri

  • Ağız ve Diş Sağlığı
  • Muayene
  • Enjeksiyon
  • Pansuman
  • Tıbbi Tahliller
  • Evlere Sağlık Hizmetleri

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kastamonu Şifa Polikliniği, Kastamonu şehrinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği Doktorları

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği doktorları için tıklayınız.

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği İletişim

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği Telefon Numarası:  0 (366) 212-6366

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği Adres

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği Adresi:  Hepkebirler Mah. Adalet Cad. No:2

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği Web Sitesi

https://www.ozelsifapoliklinigi.com/

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir