Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi, Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Özel Kayseri Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Osman Kavuncu Mah. Saka Sok. No:17 adresinde bulunan Özel Kayseri Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (352) 320-0055 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi 25 cihaz kapasitesi ile bikarbonatlı hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği uygulamaktadır. Modern diyaliz makinelerimiz ve su sistememimiz, güler yüzlü ve işinde uzman personelimiz, rahat konaklama tesisimi zile sizlere kaliteli bir sağlık hizmeti vermenin gururunu taşıyoruz.

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Hemodiyaliz

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Randevu

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kayseri Diyaliz Merkezi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (352) 320-0055

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Adresi:  Osman Kavuncu Mah. Saka Sok. No:17

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Web Sitesi: https://kayseriseradiyaliz.com/

Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Kayseri Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir