Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Turgutreis cad. No:25 Tandoğan adresinde bulunan Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (312) 232-0201 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi Hakkında

Merkez, modern teknolojinin tüm olanakları ile özel sağlık sektöründe yerini almış ve Kulak Burun Boğaz alanında dünya standartlarında hizmet vermektedir.

7 katlı modern binasında hizmete açılan merkezin 2. bodrum katında cafe, işitme test odası ve bilgisayarlı tomografi, giriş ve 1. katta muayene ve test birimleri 2. ve 3. katta hasta yatak odaları, 4. katta ise 2 adet ameliyathane bulunmaktadır. Konferans salonuna her iki ameliyathaneden canlı yayın yapılabilmektedir. Simultane tercüme olanağının olduğu konferans salonu 50 kişi kapasitesindedir.

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi bölgesindeki tüm operasyonların yapılabildiği merkezde kadrolu 8 Uzman hekim, 6 hemşire, 4 yardımcı sağlık personeli ve 10 idari personel görev yapmaktadır. Hekimlerimiz KBB ve BBC alanında Türkiye’de konularında bilinen isimler olup, bilimsel doğrular ve etik değerler çerçevesinde çalışmalarını yürütmektedirler.

KBB bölgesindeki tüm tetkikleri yapacak cihaz ve ekipmanlara sahip merkezin hedefi, alanında Türkiye’nin referans merkezi olmaktır. Bu hedefi ışığında çalışmalarına başlayan KENT KBB, hasta tatminiyeti ve güvenliği hususunda kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Uzman medikal kadrosu bunun yanında, güler yüzlü ve işinde uzman medikal dışı kadrosu ile Ankara özel sağlık sektöründe bulunan merkez, hizmetlerini tüm Türkiye’de yaygınlaştırmayı amaçlamaktadır.

Sonuç olarak, Kent KBB Merkezi bilimsel doğrular ışığında yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, tatminiyeti en üst düzeyde sağlamak ve tüm bu amaçlarına etik değerler çerçevesinde ulaşmak için çalışmaktadır.

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi Doktorları

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi doktorları için tıklayın.

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi İletişim

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası:  0 (312) 232-0201

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi Adres

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi Adresi:  Turgutreis cad. No:25 Tandoğan

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

 www.kentkbb.org

Özel Kent KBB Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir