Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunan Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili detaylar. Kartaltepe Mh. Uzun Sk. No:2 Sefaköy adresinde bulunan Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurumuna 0 (212) 541-4541 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul Sefaköy’de ağız ve diş tedavilerini yeni bir konseptle sağlamaktadır. Klinik Artı, implantoloji, ortodonti, pedodonti (çocuk diş hekimliği), periodontoloji, protez, estetik diş hekimliği ve endodonti (kanal nasıl tedavi edileceği) bölümleriyle diş hekimliğinin tüm branşlarında uzman kadrosu ile ülkeler arası standartlarda hizmet vermektedir. Klinik Artı olarak çağdaş bilgi ve modern teknoloji ışığında toplumun ağız ve diş sağlığının muhafaza edilmesi her zaman önceliğimizdir. Kaliteli bir tedavi hizmeti için bireysel tedavi yaklaşımı, koruyucu uygulamalar ve kontroller ile sürdürülebilirlik ilkesine her zaman önem vermekteyiz. Kliniğimiz, uzman hekim kadrosu, son teknolojik cihazları, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş yapısı ile hasta tatminiyetini birincil amaç olarak görmektedir.

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri

  • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
  • Diş Beyazlatma (Bleaching)
  • İmplant
  • Kanal Tedavisi (Endodonti)
  • Ortodonti
  • Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
  • Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)
  • Protez Diş Tedavisi
  • Şeffaf Plak

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği doktorları için tıklayınız.

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası:  0 (212) 541-4541

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adres

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi:  Kartaltepe Mh. Uzun Sk. No:2 Sefaköy

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi

www.klinikarti.com

Özel Klinik Artı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir