Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Şehit Fethi Bey Blv. 99 Basamak İş Hanı No:43 adresinde bulunan Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 445-6767 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi Hakkında

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi mevzuata uygun, hasta ve çalışan haklarını önemseyen, tatminiyetin sürekli olarakliğini sağlayarak kaliteden ödün vermeyen, müthişiyetçi, güler yüzlü, etik ve güvenilir sağlık hizmetini teknolojik standartlarda sağlamaktadır.

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Göz Hastalıkları

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (232) 445-6767

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi Adresi

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi adresi: Akdeniz, Şht. Fethi Bey Cd. No: 43, 35210 Konak/İzmir

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.konakkardiyoloji.com

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir